Nordic open 2021

Nordic open 2021

Aeg ja koht: 05.08.2021, Nordic Houses Kiiu Discgolf Park

Osalustasu: 20 € (osaleja kohta)

Võistlus on heategevuslik ja kogu võistluste osavõtutasu kingime heategevusfondile Aitan Lapsi.

Registreerimine: hiljemalt reede, 30.07

Organiseerijad: Nordic Houses ja Norra-Eesti kaubanduskoda

Peakohtunik (TD): Kristjan Jägel (PDGA #56619)

Ajakava:

13.00 – 13.45 Discgolfi ABC e. minikoolitus (vabatahtlik ja eelregistreerimisega)

13.45 – 14.00 Kogunemine ja registreerimine, võistkondade väljakuulutamine

14.15 – 15.45 Võistlus (10 rada)

15.45 – 16.15 Puttimisvõistlused naistele ja meestele

16.15 – 17.15 Suupisted ja parimate autasustamine

Kõik võistlustele registreerunud mängijad loositakse 3-liikmelistesse võistkondadesse ja võistkonnad mängivad ühel 10 korviga rajal.

Võistlus on võistkondlik ja toimub shotgun stardiga (kõik grupid lähevad korraga rajale). Igale võistkonnale määratakse eelnevalt grupp ja rada (2 võistkonda per rada), millelt alustatakse. Kokku mahub võistlema 20 võistkonda ehk 60 mängijat.

Mängitakse „parima viske formaati“. „Parim vise“ on formaat, kus kõik võistkonna liikmed viskavad oma kettad ja järgmise viske nad valivad, millisest visatud kettast nad jätkavad ja viskavad uuesti igaüks. Kui üks mängijatest saab ketta korvi on rada läbitud. Võistkonnaliikmeid ei saa võistluste ajal vahetada ning võistkond peab kogu võistluse vältel olema kolmeliikmeline.

Tulemuste arvestust peetakse võistkondlikult. Vähima arvu visetega raja läbinud võistkond on võitja. Kolme parima võistkonna liikmeid autasustatakse individuaalselt. Võrdsete tulemuste korral esikolmiku võistkondade puhul selgub paremusjärjestus korraldaja poolt valitud ,,Closest to the basket’’ alusel.

Registreerimine toimub e-posti teel info@necc.ee. Registreerumisel on vajalik teada anda võistleja nimi ja organisatsiooni nimi. Nimeline registreerimine tuleb teha hiljemalt nädal enne võistlust. Võistlustulemuste märkimine toimub võistkonna kapteni poolt SCORECARD’ile.

Peale registreerimist väljastatakse osavõtutasu arve. Osalustasu sisaldab suupisteid, soovijatele ketaste renti ja koolitust. Osalustasud ei kuulu osaleja loobumise korral tagastamisele kui võistlus toimub plaanipäraselt. Võistkonna registreerimisel kinnitab esindaja, et on juhendiga tutvunud ja tingimustega nõustunud.

Mängitakse PDGA (Professional Disc Golf Association) reeglite järgi mõningate eranditega, mida tutvustatakse täpsemalt võistluste alguses kohapeal.

Soovitame tutvuda eelnevalt etiketiga.